strony internetowe lublin tworzenie stron internetowych lublin
stronyinternetowe bydgoszcz

ordPress to jeden z najpotężniejszych, a jednocześnie najłatwiejszych w użyciu systemów CMS, przeznaczonych dla nieskomplikowanych projektów blogów i stron internetowych. Dzięki ogromnej rzeszy fanów, tworzących jedną z największych społeczności internetowych, WordPress doczekał się tak wielkiej liczby dodatków, iż na chwilę obecną właściwie ciężko znaleźć coś, czego nie da się za jego pomocą osiągnąć. Prostota oraz łatwość w obsłudze sprawia, iż nawet nowi użytkownicy internetu którzy dopiero raczkują w tym temacie, nie będą mieli żadnych problemów z opanowaniem jego obsługi.

WordPress jest z założenia platformą blogową, lecz mimo to, coraz częściej używany jest jako CMS (Content Management System – system zarządzania treścią ), do uruchamiania zwykłych stron, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych.

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów-wolontariuszy z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów oraz webdeveloperów, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki do WordPressa, których są już tysiące. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie.

Nie sposób wymienić wszystkich zalet WordPressa. Do najważniejszych należą zdecydowanie:

 • Intuicyjność obsługi

Zarządzanie treścią oraz innymi aspektami działania serwisu jest intuicyjne i nie wymaga żadnej fachowej wiedzy.

 • Szablony

Na stronie domowej skryptu dostępnych są tysiące szablonów graficznych, które zmienią wygląd Twojej strony. Zdecydowana większość z nich udostępniana jest za darmo.

 • Gotowe komponenty

Dostępna jest ogromna liczba gotowych „skórek” (ang. themes) oraz prostych w użyciu i instalacji dodatków rozszerzających funkcjonalność serwisu, co w wielu przypadkach eliminuje konieczność wykonania jakichkolwiek prac programistycznych.

 • Ogromna społeczność

WordPress ma jedną z największych społeczności internetowych, co pozwala na swobodną wymianę myśli i opinii. "Bycie na bieżąco" jeszcze nigdy nie było tak proste!

 • Przyjazność dla wyszukiwarek

Kod WordPressa jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek interentowych, co znacznie ułatwia i uskutecznia pozycjonowanie stron, opartych o ten CMS.

 

Agencja interaktywna StudioWWW oferuje Państwo kompleksowe wykonanie oraz wdrożenie stron internetowych, opartych na silniku WordPress. Zapewniamy także fachowe doradztwo w całym procesie powstawania projektu.

 

 • bo jest darmowy, i rozpowszechniany na licencji GNU (GPL),
 • bo jest rozwijany przez setki programistów z całego świata,
 • gdyż jego społeczność jest budowana przez miliony użytkowników na całym świecie,
 • bo WordPress w wersji 3, w przeciągu kilku dni od premiery został pobrany ponad 3 miliony razy,
 • gdyż WordPress w tej samej wersji, w przeciągu niespełna miesiąca, został pobrany kolejne 11 milionów razy,
 • bo WordPress posiada bazę ponad 10.000 darmowych wtyczek, i cały czas przybywają nowe,
 • gdyż z oficjalnej bazy wtyczek WP, wszystkie w sumie, były pobierane ponad 100 milionów razy,
 • gdyż WordPress działa na wszystkich systemach operacyjnych, na wszystkich przeglądarkach internetowych,
 • bo WordPress zdobywa nagrody jako najlepszy Open Source CMS, między innymi w 2007, 2009 i 2010 roku
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.