strony www lublin strony internetowe lublin
stronyinternetowe bydgoszcz

ordPress to jeden z najpotężniejszych, a jednocześnie najłatwiejszych w użyciu systemów CMS, przeznaczonych dla nieskomplikowanych projektów blogów i stron internetowych. Dzięki ogromnej rzeszy fanów, tworzących jedną z największych społeczności internetowych, WordPress doczekał się tak wielkiej liczby dodatków, iż na chwilę obecną właściwie ciężko znaleźć coś, czego nie da się za jego pomocą osiągnąć. Prostota oraz łatwość w obsłudze sprawia, iż nawet nowi użytkownicy internetu którzy dopiero raczkują w tym temacie, nie będą mieli żadnych problemów z opanowaniem jego obsługi.

WordPress jest z założenia platformą blogową, lecz mimo to, coraz częściej używany jest jako CMS (Content Management System – system zarządzania treścią ), do uruchamiania zwykłych stron, stron firmowych, czy nawet całych serwisów internetowych.

Silnik WordPressa jest rozwijany przez setki programistów-wolontariuszy z całego świata, a oprócz tego, kolejne tysiące freelancerów oraz webdeveloperów, codziennie tworzy nowe szablony oraz wtyczki do WordPressa, których są już tysiące. Ponad 100 milionów użytkowników wybrało WordPressa do zaprezentowania „siebie” w internecie.

Nie sposób wymienić wszystkich zalet WordPressa. Do najważniejszych należą zdecydowanie:

 • Intuicyjność obsługi

Zarządzanie treścią oraz innymi aspektami działania serwisu jest intuicyjne i nie wymaga żadnej fachowej wiedzy.

 • Szablony

Na stronie domowej skryptu dostępnych są tysiące szablonów graficznych, które zmienią wygląd Twojej strony. Zdecydowana większość z nich udostępniana jest za darmo.

 • Gotowe komponenty

Dostępna jest ogromna liczba gotowych „skórek” (ang. themes) oraz prostych w użyciu i instalacji dodatków rozszerzających funkcjonalność serwisu, co w wielu przypadkach eliminuje konieczność wykonania jakichkolwiek prac programistycznych.

 • Ogromna społeczność

WordPress ma jedną z największych społeczności internetowych, co pozwala na swobodną wymianę myśli i opinii. "Bycie na bieżąco" jeszcze nigdy nie było tak proste!

 • Przyjazność dla wyszukiwarek

Kod WordPressa jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek interentowych, co znacznie ułatwia i uskutecznia pozycjonowanie stron, opartych o ten CMS.

 

Agencja interaktywna StudioWWW oferuje Państwo kompleksowe wykonanie oraz wdrożenie stron internetowych, opartych na silniku WordPress. Zapewniamy także fachowe doradztwo w całym procesie powstawania projektu.

 

 • bo jest darmowy, i rozpowszechniany na licencji GNU (GPL),
 • bo jest rozwijany przez setki programistów z całego świata,
 • gdyż jego społeczność jest budowana przez miliony użytkowników na całym świecie,
 • bo WordPress w wersji 3, w przeciągu kilku dni od premiery został pobrany ponad 3 miliony razy,
 • gdyż WordPress w tej samej wersji, w przeciągu niespełna miesiąca, został pobrany kolejne 11 milionów razy,
 • bo WordPress posiada bazę ponad 10.000 darmowych wtyczek, i cały czas przybywają nowe,
 • gdyż z oficjalnej bazy wtyczek WP, wszystkie w sumie, były pobierane ponad 100 milionów razy,
 • gdyż WordPress działa na wszystkich systemach operacyjnych, na wszystkich przeglądarkach internetowych,
 • bo WordPress zdobywa nagrody jako najlepszy Open Source CMS, między innymi w 2007, 2009 i 2010 roku
do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.