strony www lublin strony internetowe lublin
grafika
stronyinternetowe bydgoszcz

hoć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, większość informacji o otaczającym nas świecie ludzie odbierają oczami. Czy się z tym zgadzamy czy nie, jesteśmy wzrokowcami. Za pomocą tego zmysłu dokonujemy wyborów, także co do zakupów czy korzystania z usług. Stąd też, jednym z najważniejszych elementów promocji danego produktu czy usługi jest budowa marki, co bardzo łatwo udowodnić - wystarczy spojrzeć na działania takich gigantów jak Coca Cola czy Adidas by uświadomić sobie jak wielkie kwoty wydawane są corocznie na ten cel.

Pod pojęciem identyfikacji wizualnej kryją się wszystkie działania, mające na celu zbudowanie silnej i rozpoznawalnej marki. Obejmują one zarówno projektowanie graficzne jak również działania marketingowe oraz znajomość rynku. Identyfikacja wizualna rozpoczyna się od wizji, która stopniowo urzeczywistnia się w pomysł na wyróżnienie firmy.

StudioWWW oferuje Państwu kompleksowe usługi budowania spójnej marki. Poprzez umiejętne połączenie zmysłu artystycznego, umiejętności graficznych, znajomości rynku reklamy oraz wiedzy marketingowej sprawimy, iż zaprojektowana przez nas identyfikacja wizualna odróżni Państwa firmę od konkurencji, dzięki stworzeniu charakterystycznego i niepowtarzalnego wizerunku. To z kolei przełoży się na pozytywny odbiór, rozpoznawalność, prestiż, a w konsekwencji na rosnące zyski.

Możemy dla Państwa wykonać zarówno pojedyncze projekty graficzne, np. samych ulotek reklamowych, jak również kompleksową budowę wizerunku, począwszy od marketingowego i graficznego projektu znaku firmowego, poprzez różne rodzaje materiałów i gadżetów reklamowych (wizytówki, ulotki, bannery, plakaty reklamowe, grafiki na długopisy, kubki, teczki, itp.), a skończywszy na profesjonalnej witrynie internetowej. Nasza pomysłowość nie zna granic - wszystko zależy od Państwa oczekiwań. W każdej sytuacji służymy wiedzą i doświadczeniem tak, aby przygotować dla Państwa to, co przyniesie największe korzyści w danej sytuacji.

 

  • twórczego myślenia, błyskotliwych pomysłów, oryginalnych idei oraz niesztampowego podejścia,
  • unikatowego i profesjonalnego, zarówno graficznie jak i marketingowo loga/logotypu,
  • nowoczesnych i stylowych wizytówek,
  • estetycznych i atrakcyjnych wizualnie projektów ulotek, bannerów, plakatów reklamowych,
  • kreatywnych i nieszablonowych layoutów stron www,
  • pomysłowych i twórczych projektów opakowań produktów,
  • profesjonalnego przygotowania materiałów do druku według obowiązujących standardów,
  • kompleksowego i fachowego doradztwa w zakresie grafiki i marketingu,
  • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia

 

grafika lublin

do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.