strony internetowe lublin tworzenie stron internetowych lublin
nasza oferta
stronyinternetowe bydgoszcz

agento to niewątpliwie jeden z wiodących systemów sklepowych. Jego ogromnymi zaletami są prostota budowy i duża ilość opcji i dodatków do wykorzystania. Pozwala to na stworzenie w pełni spersonalizowanego sklepu, który spełnia wyszukane wymagania  i idealnie wpasuje się w gusta zarówno Sprzedających jak i potencjalnych Klientów.

Magento to wygodnewydajne narzędzie do stworzenia własnego biznesu internetowego. Mnogość dostępnych opcji oraz rozwiązań połączone z nieustannym rozwojem ze strony twórcy systemu - firmy Varien - sprawia, że Magento jest jedną z najlepszych platform sklepowych, które są obecnie dostępne na rynku, nie ustępującą w niczym, a zdaniem wielu znacznie przewyższającą, drogie rozwiązania dedykowane.

Dlaczego Magento tak dobrze się sprawdza? W odróżnieniu od większości systemów OS Commerce, które tworzone były i są przez grupy pasjonatów, za wydaniem platformy Magento stoi firma, która cały czas dba o to, by ten produkt był najwyższej jakości. Od strony technicznej, platforma ta jest wysokiej jakości, solidnym i stabilnym oprogramowaniem, idealnie nadającym się do prowadzenia sprzedazy internetowej. System posiada dziesiątki różnorodnych opcji sprzedaży i promocji (m.in. opcja ‘powiadom znajomego’ dla klientów zarejestrowanych i nie, sprzedaż krzyżowa, progi cenowe czy porównywarka produktów), doskonałą integrację z systemami płatności zarówno polskimi jak i międzynarodowymi oraz różnorodne opcji wysyłki (np. tabele stawek dla wagi i miejsca dostawy, wysyłka na kilka adresów).

Jakość platformy potwierdza ponad 200 000 sklepów internetowych na całym świecie, które z tego oprogramowania korzystają. Wśród nich można znaleźć takich gigantów jak eBay, Nike, Olympus czy Bloom. Biorąc pod uwagę choćby te ostatnie informacje, prawdziwe będzie stwierdzenie, że Magento jest aktualnie jednym z najlepszych wyborów do prowadzenia własnego sklepu internetowego. 

 

 • łatwa dostępność,
 • intuicyjność zarządzania,
 • szybkość działania,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa,
 • ogromna ilość funkcjonalności, dodatków i usprawnień,
 • wielojęzykowość,
 • obsługa wielu walut,
 • obsługa systemów podatkowych wielu krajów,
 • 100% dopasowanie pod pozycjonowanie,
 • ogromna społeczność,
 • łatwo dostępna baza wiedzy

 

opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.