strony www lublin strony internetowe lublin
nasza oferta
stronyinternetowe bydgoszcz

agento to niewątpliwie jeden z wiodących systemów sklepowych. Jego ogromnymi zaletami są prostota budowy i duża ilość opcji i dodatków do wykorzystania. Pozwala to na stworzenie w pełni spersonalizowanego sklepu, który spełnia wyszukane wymagania  i idealnie wpasuje się w gusta zarówno Sprzedających jak i potencjalnych Klientów.

Magento to wygodnewydajne narzędzie do stworzenia własnego biznesu internetowego. Mnogość dostępnych opcji oraz rozwiązań połączone z nieustannym rozwojem ze strony twórcy systemu - firmy Varien - sprawia, że Magento jest jedną z najlepszych platform sklepowych, które są obecnie dostępne na rynku, nie ustępującą w niczym, a zdaniem wielu znacznie przewyższającą, drogie rozwiązania dedykowane.

Dlaczego Magento tak dobrze się sprawdza? W odróżnieniu od większości systemów OS Commerce, które tworzone były i są przez grupy pasjonatów, za wydaniem platformy Magento stoi firma, która cały czas dba o to, by ten produkt był najwyższej jakości. Od strony technicznej, platforma ta jest wysokiej jakości, solidnym i stabilnym oprogramowaniem, idealnie nadającym się do prowadzenia sprzedazy internetowej. System posiada dziesiątki różnorodnych opcji sprzedaży i promocji (m.in. opcja ‘powiadom znajomego’ dla klientów zarejestrowanych i nie, sprzedaż krzyżowa, progi cenowe czy porównywarka produktów), doskonałą integrację z systemami płatności zarówno polskimi jak i międzynarodowymi oraz różnorodne opcji wysyłki (np. tabele stawek dla wagi i miejsca dostawy, wysyłka na kilka adresów).

Jakość platformy potwierdza ponad 200 000 sklepów internetowych na całym świecie, które z tego oprogramowania korzystają. Wśród nich można znaleźć takich gigantów jak eBay, Nike, Olympus czy Bloom. Biorąc pod uwagę choćby te ostatnie informacje, prawdziwe będzie stwierdzenie, że Magento jest aktualnie jednym z najlepszych wyborów do prowadzenia własnego sklepu internetowego. 

 

 • łatwa dostępność,
 • intuicyjność zarządzania,
 • szybkość działania,
 • wysoki poziom bezpieczeństwa,
 • ogromna ilość funkcjonalności, dodatków i usprawnień,
 • wielojęzykowość,
 • obsługa wielu walut,
 • obsługa systemów podatkowych wielu krajów,
 • 100% dopasowanie pod pozycjonowanie,
 • ogromna społeczność,
 • łatwo dostępna baza wiedzy

 

do gory
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.