strony www lublin strony internetowe lublin
usługi wdrożeniowe
stronyinternetowe bydgoszcz

prowadzanie nowych rozwiązań w firmie lub udoskonalanie istniejących zawsze wiąże się z występowaniem problemów, czy to natury technicznej (integracja z istniejącymi aplikacjami) czy psychologicznej (czynnik ludzki). Sztuką jest zaprojektować oraz przeprowadzić proces wdrożenia w taki sposób, by zmaksymalizować efekty jednocześnie minimalizując koszty.

Usługi wdrożeniowe są to zazwyczaj niewielkie prace, polegające na dopisywania pewnych funkcjonalności, rozbudowie danej aplikacji czy wdrożeniu jakiegoś dodatku do już istniejącej infrastruktury. Może to być np. rozbudowanie systemu logowania do witryny o brakujące funkcjonalności, dołączenie galerii do strony internetowej, doinstalowanie modułu do sklepu internetowego czy wdrożenie systemu CMS do strony www, która go nie posiada.

Z pozoru prace wdrożeniowe wyglądają banalnie - ot, lekkie modyfikacje istniejących stron czy aplikacji. W praktyce jednak zawsze oznacza to ingerencję w czyjś kod, czyjeś nawyki, a w konsekwencji w czyjś sposób postrzegania. Wymaga to umiejętności odnalezienia się w obcym środowisku, świetnej organizacji pracy oraz perfekcyjnej znajomości różnorodnych jezyków programowania.

Prace wdrożeniowe jakie możemy dla Ciebie wykonać, to m.in.:

  • instalacja systemu zarządzania treścią (CMS) na stronie, która go nie posiada,
  • dodanie brakujących modułów (elementów) do strony: galerii zdjęć, systemu komentarzy, logowania,
  • modyfikacja istniejących modułów, by zwiększyć ich możliwości (np. rozbudowa formularzy),
  • rozbudowa sklepu internetowego o brakujące moduły (np. dodanie porównywarki cenowej)

Na bazie dotychczasowej praktyki wypracowaliśmy kompleksowe rozwiązania, pozwalające w łatwy sposób wdrożyć nawet najbardziej skomplikowany pomysł. Choć w codziennej pracy używamy zaledwie kilku sposród dziesiątek rozwiązań, dzięki doświadczeniu naszych programistów, możemy pochwalić się znajomością szerokiej gamy języków programowania, technik oraz technologii internetowych. Gwarantujemy, iż nasze wdrożenie przebiegnie szybko i sprawnie, a efekt końcowy będzie w pełni zadowalający.

 

  • kompleksowego przedstawienia dostępnych możliwości,
  • pomocy w wyborze optymalnego rozwiązania, które najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji,
  • sprawnego i profesjonalnego wdrożenia,
  • szerokiej gamy usług, dzięki znajomości różnorodnych technologii, technik i języków programowania,
  • fachowego doradztwa,
  • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia
do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.