strony www lublin strony internetowe lublin
sklepy internetowe
stronyinternetowe bydgoszcz

andel w internecie jest działalnością wymagającą rozległej wiedzy, biegłości w stosowaniu rozwiązań technicznych, a także dobrej znajomości konkretnych narzędzi. Dopiero wszystkie powyższe cechy zebrane razem i połączone w jedną całość mogą stanowić solidną bazę do osiągnięcia sukcesu.

Handel internetowy to obecnie jedna z naszybciej rozwiajających się dziedzin polskiej gospodarki. Nic dziwnego - z badań instytutu SMG/KRC wynika, że z internetu korzysta już 16,5 miliona Polaków, a ponad połowa tej grupy deklaruje robienie zakupów w sieci. A to dopiero początek, bowiem handel internetowy w Polsce to według różnych szacunków od 2 do 5 % całego handlu detalicznego. W krajach bardziej rozwiniętych, np. USA wskaźnik ten wynosi ponad 10%. Nie trudno więc zgadnąć, iż ten segment rynku będzie stale rósł, a Ci którzy wkroczą w niego już teraz osiągną wymierne korzyści.

Posiadanie sklepu internetowego daje ogromne możliwości. Po pierwsze, sklep taki otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko dostęp do internetu. Po drugie, zasięg sprzedaży w sklepie internetowym jest o kilkaset czy nawet kilka tysięcy % większy, niż w sklepie tradycyjnym. Po trzecie, prowadząc działalność w internecie można stopniowo rezygnować z działalności tradycyjnej, a to z kolei prowadzi do obniżenia kosztów. Już te 3 czynniki to wiele więcej niż potrzeba, by każdy zainteresował się rozwiązaniami e-commerce, jednak to nie koniec zalet. Sklepy internetowe to także łatwość obsługi, duży komfort prowadzenia, oszczędność czasu, a w konsekwencji, pieniędzy.

Nasza agencja doskonale rozumie powyższe aspekty i dlatego może zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania, oparte o tanie i wydajne, a jednocześnie nowoczesne i profesjonalne platformy typu Open Source - PrestaShop i Magento. Projekty naszych sklepów internetowych charakteryzuje wysoka funkcjonalność. Dbamy także o niebanalną, ładną dla oka szatę graficzną. Kładziemy duży nacisk na  łatwość obsługi, realizacji zamówień oraz optymalizację pod kątem pozycjonowania, a także integrację z ważnymi narzędziami (systemy płatności, porównywarki cenowe). Wdrażając projekty, każdorazowo skupiamy się na spersonalizowanych potrzebach klientów finalnych. Tylko takie podejście gwarantuje prawdziwe przywiązanie i przekłada się na wzrost Państwa zysków.

Dlaczego rozwiązanie Open Source, a nie system dedykowany? Każdy chyba słyszał zdanie: "skoro nie widać, różnicy to po co przepłacać?". Idealnie ono tutaj pasuje, bowiem dobrze zaprojektowane i wdrożone rozwiązania Open Source nie ustępują praktycznie w niczym systemom dedykowanym, a są o wiele tańsze. Ich nienajlepsza sława wynika głównie z faktu, iż zbyt często proponują je osoby lub firmy, które nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, co niestety skutkuje wieloma problemami. Nasi programiści zdobyli duże doświadczenie w proponowanych przez nas systemach podczas swojej pracy zawodowej, wykonując wiele projektów. Dlatego możemy dać Państwu pełną gwarancję, iż nasze wdrożenie będzie wykonane rzetelnie i profesjonalnie, a jednocześnie będzie dużo tańsze, niż rozwiązania dedykowane.

  

  • taniego i wydajnego sklepu internetowego z wieloma rozbudowanymi modułami,
  • bardzo łatwego w obsłudze systemu zarządzania,
  • integracji z dodatkami (systemy płatności, porównywarki cenowe),
  • ciekawego oraz indywidualnie dobranego projektu graficznego,
  • profesjonalnego wdrożenia, gwarantującego jakość i bezpieczeństwo,
  • fachowego doradztwa,
  • bezpłatnego wsparcia technicznego do 30 dni po zakończeniu realizacji,
  • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia

 

sklepy i strony internetowe

do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.