strony internetowe lublin tworzenie stron internetowych lublin
sklepy internetowe
stronyinternetowe bydgoszcz

andel w internecie jest działalnością wymagającą rozległej wiedzy, biegłości w stosowaniu rozwiązań technicznych, a także dobrej znajomości konkretnych narzędzi. Dopiero wszystkie powyższe cechy zebrane razem i połączone w jedną całość mogą stanowić solidną bazę do osiągnięcia sukcesu.

Handel internetowy to obecnie jedna z naszybciej rozwiajających się dziedzin polskiej gospodarki. Nic dziwnego - z badań instytutu SMG/KRC wynika, że z internetu korzysta już 16,5 miliona Polaków, a ponad połowa tej grupy deklaruje robienie zakupów w sieci. A to dopiero początek, bowiem handel internetowy w Polsce to według różnych szacunków od 2 do 5 % całego handlu detalicznego. W krajach bardziej rozwiniętych, np. USA wskaźnik ten wynosi ponad 10%. Nie trudno więc zgadnąć, iż ten segment rynku będzie stale rósł, a Ci którzy wkroczą w niego już teraz osiągną wymierne korzyści.

Posiadanie sklepu internetowego daje ogromne możliwości. Po pierwsze, sklep taki otwarty jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko dostęp do internetu. Po drugie, zasięg sprzedaży w sklepie internetowym jest o kilkaset czy nawet kilka tysięcy % większy, niż w sklepie tradycyjnym. Po trzecie, prowadząc działalność w internecie można stopniowo rezygnować z działalności tradycyjnej, a to z kolei prowadzi do obniżenia kosztów. Już te 3 czynniki to wiele więcej niż potrzeba, by każdy zainteresował się rozwiązaniami e-commerce, jednak to nie koniec zalet. Sklepy internetowe to także łatwość obsługi, duży komfort prowadzenia, oszczędność czasu, a w konsekwencji, pieniędzy.

Nasza agencja doskonale rozumie powyższe aspekty i dlatego może zaproponować Państwu kompleksowe rozwiązania, oparte o tanie i wydajne, a jednocześnie nowoczesne i profesjonalne platformy typu Open Source - PrestaShop i Magento. Projekty naszych sklepów internetowych charakteryzuje wysoka funkcjonalność. Dbamy także o niebanalną, ładną dla oka szatę graficzną. Kładziemy duży nacisk na  łatwość obsługi, realizacji zamówień oraz optymalizację pod kątem pozycjonowania, a także integrację z ważnymi narzędziami (systemy płatności, porównywarki cenowe). Wdrażając projekty, każdorazowo skupiamy się na spersonalizowanych potrzebach klientów finalnych. Tylko takie podejście gwarantuje prawdziwe przywiązanie i przekłada się na wzrost Państwa zysków.

Dlaczego rozwiązanie Open Source, a nie system dedykowany? Każdy chyba słyszał zdanie: "skoro nie widać, różnicy to po co przepłacać?". Idealnie ono tutaj pasuje, bowiem dobrze zaprojektowane i wdrożone rozwiązania Open Source nie ustępują praktycznie w niczym systemom dedykowanym, a są o wiele tańsze. Ich nienajlepsza sława wynika głównie z faktu, iż zbyt często proponują je osoby lub firmy, które nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, co niestety skutkuje wieloma problemami. Nasi programiści zdobyli duże doświadczenie w proponowanych przez nas systemach podczas swojej pracy zawodowej, wykonując wiele projektów. Dlatego możemy dać Państwu pełną gwarancję, iż nasze wdrożenie będzie wykonane rzetelnie i profesjonalnie, a jednocześnie będzie dużo tańsze, niż rozwiązania dedykowane.

  

  • taniego i wydajnego sklepu internetowego z wieloma rozbudowanymi modułami,
  • bardzo łatwego w obsłudze systemu zarządzania,
  • integracji z dodatkami (systemy płatności, porównywarki cenowe),
  • ciekawego oraz indywidualnie dobranego projektu graficznego,
  • profesjonalnego wdrożenia, gwarantującego jakość i bezpieczeństwo,
  • fachowego doradztwa,
  • bezpłatnego wsparcia technicznego do 30 dni po zakończeniu realizacji,
  • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia

 

sklepy i strony internetowe

zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.