strony www lublin strony internetowe lublin
stronyinternetowe bydgoszcz

MS Made Simple jest bardzo potężnym, aczkolwiek mało znanym narzędziem do edycji stron internetowych. System ten łączy w sobie prostą budowę i dużą intuicyjność z wysoką użytecznością oraz łatwością obsługi. Dodatkowo, pozwala na łatwą rozbudowę, poszerzającą system o wiele nowych funkcjonalności. Wszystko to razem sprawia, iż Made Simple jest wręcz perfekcyjnym wyborem dla stron małych i średnich firm.

Głównym założeniem przy pisaniu tego systemu była jak największa jego prostota oraz intuicyjność. Większość systemów zarządzania treścią, choć niewątpliwie ma różne zalety, to jest tak naprawdę dosyć "ciężka" w odbiorze: posiada za dużo rzucających się w oczy opcji lub wymaga zbyt wielu akcji użytkownika by wykonać proste czynności, co przytłacza i szybko zniechęca potencjalnego odbiorcę. Made Simple jest inny. Powstał on na bazie doświadczeń zebranych z innych systemów i unika zdecydowanej większości ich błędów. Układ panelu administratora jest intuicyjny, opcje są dobrze pogrupowane. Zaawansowane elementy są oddzielone od tych najczęściej używanych, przez co nie rzucają się w oczy, co w rezultacie sprawia, iż użytkownik nie czuje się przytłoczony. Edycja treści jest naprawdę banalna, edytor do złudzenia przypomina microsoftowski program WORD, przez co każda osoba, posiadająca podstawową wiedzę z obsługi komputera z pewnością sobie z nim poradzi.

Made Simple powstał z myślą o małych i średnich stronach, choć dzięki wielu dodatkowym wtyczkom oraz dobrej skalowalności zbudowanie za jego pomocą nawet ogromnego serwisu nie stanowi problemu. System ten posiada także stale rosnącą społeczność, która opracowała na przestrzeni kilku ostatnich lat kilkaset dodatków, znacznie rozszerzających jego funkcjonalność. Jest on także dobrze zoptymalizowany pod wyszukiwarki internetowe, co ułatwia pozycjonowanie.

CMS Made Simple jest polecany osobom, z niewielką wiedzą i umiejętnościami komputerowymi, nie wykraczającymi po za obsługę programów biurowych. Nie wymaga on żadnej wiedzy programistycznej, nawet do tak zaawansowanych akcji jak wstawienie odnośnika, uporządkowanej listy (wypunktowania), obrazka czy tabelki. Bardzo prosty w obsłudze edytor oraz przyjazny użytkownikowi interfejs sprawią, iż edycja strony internetowej będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

 

  • niezwykle prosta budowa,
  • przyjazny interfejs (wygląd),
  • duża intuicyjność,
  • łatwośc obsługi,
  • prosty w obsłudze edytor, przypominający do złudzenia microsoftowski WORD,
  • mnogość dodatkowych funkcji i rozszerzeń,
  • możliwość rozbudowy o brakujace funkcjonalności,
  • dobra optymalizacja kodu pod pozycjonowanie,
  • łatwość w implementacji "przyjaznych linków"
do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.