strony www lublin strony internetowe lublin
aplikacje dedykowane
stronyinternetowe bydgoszcz

by niestandardowe rozwiązania biznesowe były skuteczne, potrzebne jest odpowiednie zaplecze techniczne. Doskonale to rozumiemy i dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu zarówno szereg dedykowanych aplikacji oraz rozszerzonych funkcjonalności jak również odpowiednie wsparcie techniczne.

Pod pojęciem aplikacji dedykowanej kryje się program, bądź jego rozszerzenie, które posiada po prostu daną funkcjonalność. Potrzeby większości osób na rynku usług internetowych są niemalże identyczne, stąd aby nie "wynajdywać koła od nowa", powstało wiele szkieletów rozwiązań, które należy odpowiednio dostosować. Czasem zdaża się jednak, iż potrzebne jest rozwiązanie wykraczające po za standardowe ramy - to jest właśnie aplikacja dedykowana, czyli rozwiązanie przygotowane pod kątem konkretnej funkcjonalności. Rozwiązaniem takim może być np. rozbudowany system rezerwacji i wynajmowania samochodów, wdrożony jako element strony firmy, specjalizującej się właśnie w takiej działalności.

Jako firma specjalizujemy się w przygotowywaniu i wdrażaniu dedykowanych aplikacji internetowych znacznie rozbudowujących strony i portale internetowe. Stawiamy w nich przede wszystkim na funkcjonalność i intuicyjność obsługi, wychodząc z założenia, że najważniejszym przykazaniem jest „nie męczyć” użytkownika. Przyjazność oraz "lekkość obioru" to nasze priorytety, Skupiamy się na tym, aby w sposób precyzyjny dopasować zastosowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb odbiorców, przez co nasze aplikacje są zawsze "skrojone na miarę". Dokładamy także należytych starań, aby były one odpowiednio zabezpieczone, co pozwala nam dać Państwu gwarancję ich jakości i skuteczności.

W naszej ofercie znajdziesz m.in:

 • systemy  rezerwacji pojazdów, pokoi hotelowych, sal konferencyjnych, itp,
 • kalendarze zadań,
 • systemy zarządzania strukturą pracowników oraz zleceniami w firmie,
 • rozbudowane, wielopoziomowe systemy prezentacji multimedialnych, galerii, itp

W parze z wysokiej jakości rozwiązaniami biznesowymi idzie także kompleksowe wsparcie techniczne. Zapewniamy profesjonalną pomoc oraz szkolenia z obsługi naszych produktów. W każdej chwili możliwe jest także rozbudowanie istniejących aplikacji tak, by jeszcze lepiej spełniały one Państwa wymagania.

 

 • kompleksowego wywiadu, który pozwoli nam określić, w jaki sposób aplikacja pomoże Ci rozwiązać problemy w Twojej firmie,
 • przejrzystego i intuicyjnego interfejsu użytkownika,
 • dużej łatwości w obsłudze,
 • rozbudowanej funkcjonalności,
 • wysokiej jakości,
 • fachowego doradztwa,
 • profesjonalnego wsparcia technicznego,
 • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia
do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.