strony www lublin strony internetowe lublin
strony internetowe
stronyinternetowe bydgoszcz

zasy, kiedy stronę internetową wypadało po prostu mieć minęły bezpowrotnie. Czasy, kiedy każdy chciał mieć witrynę, niezależnie od tego jaka on była, w myśl zasady "lepszy rydz niż nic" także odeszły już do lamusa. Dzisiaj, strona internetowa musi być wyjątkowa, kreatywna, twórcza, a zarazem intuicyjna i przyjazna użytkownikowi; musi posiadać swój własny, indywidualny styl, wyróżniający ją pośród setek innych; musi budzić emocje i pozytywne skojarzenia, rozbudzać wyobraźnię. Po prostu musi być jak mistrzowskie dzieło sztuki - pełne gracji i subtelnego wdzięku, a jednocześnie łatwe w odbiorze dla każdego człowieka.

Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, iż statyczna, informacyjna strona internetowa to o wiele za mało by móc skutecznie rywalizować z konkurencją. Aby przebić się przez gąszcz istniejących stron potrzebne jest połączenie wyjątkowej kreatywności, twórczych idei, niebanalnych umiejętności graficznych oraz dużej wiedzy i doświadczego marketingowego. Dopiero wszystkie te elementy zebrane razem mogą zagwarantować niebagatelny efekt końcowy.

Nasza agencja interaktywna doskonale rozumie te potrzeby i wychodzi im na przeciw, prezentując ekskluzywne i przemyślane rozwiązania. Jesteśmy grupą specjalistów, dla których rynek usług internetowych nie ma tajemnic. Potrafimy elastycznie dostosować się do nawet najbardziej wyszukanych potrzeb naszych klientów i przedstawić unikalne pomysły. Jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami i standardami, co pozwala nam skutecznie reagować na zmiany zachodzące na rynku i dostosowywać nasze prace do najnowszych technologii, a to z kolei przekłada się na nadzwyczajną jakość naszych prac.

Projektując witryny internetowe nie zapominamy także o tej drugiej, technicznej stronie. Jesteśmy dumni z tego, iż nasze strony są zgodne z rygorystycznymi normami W3C. Świadomi faktu, że nikt nie lubi długiego czasu wczytywania strony, minimalizujemy ten czynnik poprzez optymalizację struktury projektu, rozmiaru kodu i plików graficznych. Co więcej, zawsze mamy na uwadze fakt, że w przyszłości projekt może się rozwijać. Dlatego też piszemy CSS modularnie i optymalizujemy strukturę HTML aby ułatwić przyszłe modyfikacje. W naszym zespole pracują także wykwalifikowani testerzy, którzy dbają o jakość stron sprawdzając każdy projekt pod kątem poprawności wyświetlania w najbardziej popularnych przeglądarkach.

 

  • nieszablonowego, indywidualnie dobranego i twórczego projektu graficznego,
  • wysokiej użyteczności i intuicyjności witryny,
  • stosowania najnowszych technik, pozwalających na osiąganie niesamowitych efektów wizualnych (JS, jQuery),
  • prostego w obsłudze Systemu Zarządzania Treścią (CMS),
  • fachowego doradztwa w zakresie hostingu i domeny,
  • darmowego wsparcia technicznego po zakończeniu projektu,
  • przejrzystego kodu strony zgodnego z aktualnymi standardami,
  • prawidłowego działania strony pod najpopularniejszymi przeglądarkami,
  • profesjonalizmu, kompleksowości, fachowości,
  • odrobiny humoru i dystansu do samych siebie, tak niezbędnych w każdej dziedzinie życia

 

strony internetowe lublin

do gory
zobacz naszą wycenę
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.