strony www lublin strony internetowe lublin
nasza oferta
stronyinternetowe bydgoszcz

restashop to aktualnie bezprecedensowy lider w dziedzinie systemów e-commerce. Dobra wydajność i stabilność w połączeniu z różnorodnością modułów i dodatków oraz wysoką intuicyjnością obsługi czynią go prawdopodobnie najlepszym wyborem do prowadzenia własnego sklepu internetowego spośród dostępnych platform.

Co sprawia, że Prestashop jest tak wyjatkowe? Dosłownie wszystko. System jest tak rozbudowany, iż posiada praktycznie każdą możliwą do wyobrażenia funkcjonalność. Wymieniając najważniejsze, których próżno szukać w wielu innych rozwiązaniach, Prestashop oferuje możliwość prowadzenia kilku sklepów jednocześnie spod jednego panelu, co pozwala na łatwą i wygodną obsługę dużych modeli biznesowych. System obsługuje właściwie każdy powszechnie używany rodzaj płatności internetowych oraz posiada możliwość przeliczaja walut w czasie rzeczywistym, co znacznie usprawnia prowadzenie działalności w obcych walutach. Dodatkowo, Prestashop dostępny jest w 56 językach co jest absolutnym rekordem jeśli chodzi o systemy e-commerce.

Pod względem technicznym system znacznie przewyższa większość płatnych rozwiązań. Przeogromna gama dostępnym modułów (m.in. systemy banerów, komentarzy, analizy zamówień, rabatów, rozbudowanej prezentacji produktów) sprawia, iż nadaje się on doskonale do prowadzenia dowolnej działalności, czego potwierdzeniem jest ponad 150 000 prowadzonych sklepów na całym świecie. 200 najlepszych można obejrzeć bezpośrednio na oficjalnej stronie projektu.

Dość istotnym dodatkiem do w/w zalet jest możliwość importu do Presty danych z systemu osCommerce (zaimportować można m.in. katalog produktów, dane klientów, zamówień, kategorii). Dzięki temu unowocześnienie czy rozbudowa sklepu poprzez zmianę systemu na Prestashop są łatwe w wykonaniu, a co za tym idzie bardzo tanie.

Rozważywszy więc choćby te najważniejsze zalety śmiało można powiedzieć, że Prestashop jest aktualnie najlepszym możliwym wyborem spośród platform e-commerce. 

 

 • multisklepowość,
 • obsługa różnorodnych płatności internetowych,
 • wielojęzykowość (aż 56 języków!),
 • praca na wielu walutach (możliwość przeliczania w czasie rzeczywistym),
 • wysoka intuicyjność zarządzania i łatwość obsługi,
 • szybkość i stabilność działania,
 • przeogromna ilość funkcjonalności, dodatków i usprawnień,
 • w pełni polska wersja językowa,
 • integracja z systemami płatności oraz wysyłek,
 • optymalizacja pod pozycjonowanie,
 • możliwość importu danych z osCommerce

 

do gory
opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Jestem pod wrażeniem trafności w gust i pomysłowości w trakcie tworzenia strony internetowej. Szczerze polecam usługi, wykazali się kreatywnością oraz zrozumieniem.

J. Rogalska // www.lacuenta.net

Jestem bardzo zadowolona z usług Studio WWW. Firma dała się poznać jako rzetelna, wiarygodna i solidna. Z pełnym przekonaniem polecam usługi Studio WWW jako firmy spełniającej wysokie standardy.

K.Jezierska // www.rnlublin.pl

Chłopaki ze StudioWWW stanęli na wysokości zadania. Jestem w pełni zadowolony z tego, co dla mnie wykonali. Zarówno wizytówki jak i strona www są świetne. Polecam każdemu kto szuka czegoś ekstra.

M. Dejko // www.mdxmotocykle.com

Jestem bardzo zadowolona z wykonania dla mnie strony internetowej. W zamówieniu zosała ujęta moja indywidualna wizja. Nie spodziewałam się tak świetnego zrozumienia i podejścia do pracy.

Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.