Strony internetowe Lublin Tworzenie stron internetowych lublin
szukaj

Tworzenie stron internetowych Lublin

tworzenie.png Tworzenie stron internetowych to coś więcej niż zakodowanie projektu graficznego. To także konfiguracja i instalacja systemu CMS, optymalizacja kodu, podpięcie serwera i domeny oraz zabezpieczenie wytryny przez czyhającymi niezbezpieczeństwami.

Tworzenie stron internetowych to coś więcej niż zakodowanie projektu graficznego. To także konfiguracja i instalacja systemu CMS, optymalizacja kodu, podpięcie serwera i domeny oraz zabezpieczenie wytryny przez czyhającymi niezbezpieczeństwami.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wymaga solidnej wiedzy programistycznej. Choć dla odbiorcy najbardziej liczy się wygląd wizualny, to co jest "pod maską" jest równe istotne dla prawidłowego funkcjonowania strony. Nieumiejętnie zaprogramowana czy źle zoptymalizowana strona może wyrzucać błędy czy powodować nieprzewidziane sytuacje, co z pewnością zirytuje potencjalnego klienta i nadszarpnie wizerunek Twojej firmy.

Wiedza naszych programistów, poparta dużym doświadczeniem przy realizacji dziesiątków projektów zapewni bezproblemowe i profesjonalne wdrożenie Twojej strony firmowej. A profesjonalnie wykonana strona internetowa to profesjonalny wizerunek Twojej firmy w oczach klientów.

 

opinie
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.