Strony internetowe Lublin Tworzenie stron internetowych lublin
szukaj

Strony-wizytówki Lublin

wizytowki.png Wizytówka internetowa to zminimalizowana wersja strony www złożona zwykle ze strony głównej i od dwóch do pięciu podstron. Powinna mieć odpowiednio przemyślany układ i charakteryzować się dużą przejrzystością.

Wizytówka internetowa to zminimalizowana wersja strony www złożona zwykle ze strony głównej i od dwóch do pięciu podstron. Powinna mieć przemyślany układ i charakteryzować się przejrzystością aby potrafiło z niej skorzystać jak największe grono użytkowników Internetu.

Kilka podstron to wystarczająco dużo miejsca, aby zaprezentować ofertę firmy stąd też strona-wizytówka to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą dostarczyć potencjalnemu klientowi kilku podstawowych informacji na temat swoich produktów czy usług. Strona taka pozwala także zamieścić kilka słów odnośnie samej firmy oraz daje możliwość uzyskania danych kontaktowych.

Profesjonalnie wykonana wizytówka internetowa powinna odznaczać się prostotą, a jednocześnie być odpowiedno przemyślana. Jej wygląd bowiem, jak wskazuje sama nazwa, powinien być wizytówką firmy: prostą, ale elegancką. Dzięki profesjonalnie wykonanej wizytówce internetowej Klient ma pewność, że firma której zaufał stawia na konkretne i fachowe rozwiązania w biznesie.

Kreatywne projektowanie naszego zespołu graficznego połączone z doświadczeniem popartym wieloma wdrożonymi projektami pozwala dać Ci gwarancję, iż wykonana przez nas strona-wizytówka Twojej działalności spełni wspomniane wymagania.

opinie
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.