strony www lublin strony internetowe lublin
co mozemy
szukaj

Strony internetowe Lublin

tworzenie.png Strona internetowa to coś więcej niż utworzenie projektu graficznego i jego zakodowanie. To także konfiguracja i instalacja systemu CMS, podpięcie serwera i domeny, optymalizacja kodu pod pozycjonowanie oraz odpowiednie zabezpieczenie witryny.

Strona internetowa to coś więcej niż utworzenie projektu graficznego i jego zakodowanie. To także konfiguracja i instalacja systemu CMS, podpięcie serwera i domeny, optymalizacja kodu pod pozycjonowanie oraz ordpowiednie zabezpieczenie witryny.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej wymaga solidnej wiedzy programistycznej. Choć dla odbiorcy najbardziej liczy się wygląd wizualny, to co jest "pod maską" jest równe istotne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Nieumiejętnie zaprogramowana czy źle zoptymalizowana strona www może wyrzucać błędy czy powodować nieprzewidziane sytuacje, co z pewnością zirytuje potencjalnego klienta i nadszarpnie wizerunek Twojej firmy.

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie aby strona internetowa przynosiła wymierne zyski dla Twojej firmy. Dokładamy wszelkich starań aby począwszy od przygotowania projektu graficznego, poprzez tworzenie serwisu i jego reklamę, dostosować się do indywidualnych oczekiwań.

Wiedza naszych programistów, poparta latami doświadczenia przy realizacji złożonych projektów zapewni bezproblemowe i profesjonalne wdrożenie Twojej strony firmowej. A profesjonalnie wykonana strona www to profesjonalny wizerunek Twojej firmy w oczach klientów.

Dzięki setkom wykonanych stron internetowych wiemy jak dostosować funkcjonalność witryny www oraz jej szatę graficzną do profilu Twojej oferty. Jesteśmy otwarci także na nowatorskie i oryginalne rozwiązania proponowane przez naszych Klientów.

opinie
opinie opinia1 opinia2 opinia3
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.