strony internetowe lublin tworzenie stron internetowych lublin
nasza oferta
stronyinternetowe bydgoszcz

Projekt wizytówki dla sklepu z kawą i herbatą

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji (spójnej z logiem i stroną www)
  •  wykonanie projektu
  •  przygotowanie do druku

Projekt wizytówki dla sklepu z kawą i herbatą

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji (spójnej z logiem i stroną www)
  •  wykonanie projektu
  •  przygotowanie do druku
3 naglowek_esencja.jpg techniki_5.jpg ikona_esencja_brand.jpg esencja_brand.jpg
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.