strony www lublin strony internetowe lublin
nasza oferta
strony internetowe bydgoszcz

Projekt loga dla gainetu psychologicznego

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji zgodnej z pozostałymi materiałami
  •  wykonanie loga
  •  przygotowanie do druku

Projekt loga dla gainetu psychologicznego

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji zgodnej z pozostałymi materiałami
  •  wykonanie loga
  •  przygotowanie do druku
2 naglowek_taflinska.jpg techniki_4.jpg ikona_taflinska_logo.jpg taflinska_logo.jpg
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.