strony www lublin strony internetowe lublin
co mozemy
szukaj

Projektowanie stron internetowych Lublin

projektowanie.png Projektowanie nowoczesnej strony internetowej to złożony proces. Od kreatywnego i nieszablonowego pomysłu, odpowiedniego doboru czcionek oraz kolorów w dużej mierze zależy późniejszy odbiór strony www przez Klientów.

Projektowanie nowoczesnej strony internetowej to złożony proces. Od kreatywnego i nieszablonowego pomysłu, odpowiedniego doboru czcionek oraz kolorów w dużej mierze zależy późniejszy odbiór strony www przez potencjalnych Klientów.

Wbrew temu co wiele osób myśli, projekt nie rozpoczyna się od programu graficznego, ale od opracowania pomysłu. Projektując stronę internetową należy odpowiedzieć sobie na szereg pytań: jakie jest przeznaczenie tej strony? Do kogo ona ma dotrzeć? Czego potencjalni odbiorcy będą na niej szukać? Na bazie odpowedzi na powyższe pytania powstaje szkic. Pierwotna koncepcja. Ogólny zarys, który należy dopełnić poprzez wybór 3 bardzo istotnych elementów: kwestii użyteczności, kolorystyki oraz doboru czcionek.

Użyteczność jest najważniejszym elementem projektu strony internetowej. Strona użyteczna, to strona łatwa w odbiorze. Strona, na której wszystko łatwo znaleźć. Strona, na której najważniejsze elementy są w zasięgu ręki, dzięki czemu odbiorca może skupić się na treści, a nie na szukaniu tego, co powinno być widoczne na pierwszy rzut oka. Kolorystyka i czcionki powinny odzwierciedlać przeznaczenie strony. Przykładowo, strona salonu piękności powinna mieć kobiece barwy (czerwień, róż, lekki fiolet) oraz lekką, "cienką" czcionkę.

Strona www musi być spójna w odbiorze, niekiedy zdarza się że grafika jest niedopasowana do tematyki, dominuje lub zakłóca odbiór treści znajdujących się na stronie. Czcionki są źle dobrane, elementy chaotyczne, nie mające żadnej sensownej wymowy. Złe pierwsze wrażanie powoduje wówczas, że Klient zwyczajnie opuszcza witrynę.

Projekt graficzny to urzeczywistnienie najważniejszych elementów strony internetowej. Przy jego tworzeniu kluczową rolę ogrywa kreatywność oraz zmysł artystyczny grafika. Nieszablonowe, odważne kreacje pozwolą wyróżnić się w tłumie witryn internetowych, nadając Twojej stronie www wyrazu niezbędnego do odniesienia sukcesu. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ocena strony następuje w ciągu kilku pierwszych sekund od wejścia na nią. Jeśli odbiorcy spodoba się koncepcja i szata graficzna będzie bardziej skłonny skorzystać z oferowanych usług. My zajmiemy się tym, by tak właśnie się stało.

 

opinie
opinie opinia1 opinia2 opinia3
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią na stronach internetowych. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepów i stron internetowych na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu czy strony www. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści na stronach www . Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.