Strony internetowe Lublin Tworzenie stron internetowych lublin
szukaj

Hosting i domena

hosting.png Aby Twoja strona internetowa była niezawodna, permamentnie dostępna i szybko się wczytywała potrzebujesz profesjonalnego hostingu i obsługi serwera stron www. Bez tych rozwiązań nawet najlepiej wykonana strona internetowa nie odniesie sukcesu.

Aby Twoja strona internetowa była niezawodna, permamentnie dostępna i szybko się wczytywała potrzebujesz profesjonalnego hostingu i obsługi serwera stron www. Bez tych rozwiązań nawet najlepiej wykonana strona internetowa nie odniesie sukcesu.

Dobór serwera, na którym postawiona zostanie strona lub sklep internetowych to bardzo ważna sprawa. Serwer odpowiada w dużej mierze za sposób wyświetlania się strony. Częste awarie czy wolne działanie spowodują niedostępność bądź zbyt długie wczytywanie witryny, co z kolei przełoży się na spadek zainteresowania stroną.

Nie każdy musi się znać na wszystkim dlatego wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom oferujemy utrzymanie stron internetowych oraz aplikacji  internetowych i poczty elektronicznej na naszych serwerach.

Strony internetowe naszych Klientów obejmujemy opieką administratora, a oferowane przez nas skrzynki poczty e-mail mogą mieć kilka nazw tzw. aliasów tzn. wiadomości mogą przychodzić na tę sama skrzynkę pod różne adresy. Dodatkowo, oferujemy adres internetowy, tj. domenę w pakiecie ze stroną internetową. O szczegóły możesz zapytać kontaktując się z nami.

opinie
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.