strony internetowe lublin tworzenie stron internetowych lublin
nasza oferta
stronyinternetowe bydgoszcz

Zaprojektowanie i wdrożenie strony firmowej dla adwokata z Bydgoszczy.

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji
  •  przygotowanie projektu graficznego
  •  wdrożenie systemu CMS

Zaprojektowanie i wdrożenie strony firmowej dla adwokata z Bydgoszczy.

Zakres prac:

  •  opracowanie koncepcji
  •  przygotowanie projektu graficznego
  •  wdrożenie systemu CMS
1 naglowek_wiatrowski.jpg techniki_2.jpg ikona_wiatrowski.jpg http://www.adwokat-wiatrowski.com.pl/ wiatrowski.jpg
Rozwiązania Open Source
CMS MS Jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zarządzania treścią. Nieskomplikowana konstrukcja oraz ukrycie przed użytkownikiem wszystkich niepotrzebnych opcji sprawiają, iż CMS Made Simple jest świetnym wyborem nawet dla osób stawiających dopiero pierwsze kroki w sieci.
Presta Prestashop to najbardziej popularny system do prowadzenia sklepu internetowego na świecie. Dobra wydajność, wiele funkcjonalności dodatkowych oraz silnie rozbudowana społeczność, a także intuicyjny sposób modyfikacji narzędzia czynią go jednym z lepszych w dziedzinie e-commerce.
magento

Magento to nowoczesna i popularna platforma e-commerce, która pozwala na uruchomienie wydajnego, w pełni spersonalizowanego sklepu internetowego. Mnogość dodatków, nieustanny rozwój oraz duża społeczność to niewątpliwie główne zalety tego rozwiązania.

WordPress WordPress to platforma umożliwiająca łatwą i szybką publikację treści w serwisach internetowych. Z początku została stworzona z myślą o prowadzeniu blogów, jednak z czasem jej możliwości rosły. Obecnie dzięki wielu rozbudowanym funkcjom nie ustępuje w niczym typowym systemom CMS.